Browse By

Pies. Mój wielki przyjaciel.

Każdy pies jest wyjątkowy, co oznacza, że każdy z nich na spacery potrzebuje różnych akcesoriów. Niezależnie od tego, czy są to smycze, szelki czy obroże dla psa, aby zapewnić pupilowi bezpieczeństwo, trzeba wybrać najwyższej jakości produkty, komfortowe i dopasowane do naszego czworonoga.

W asortymencie sklepu AllForDogs znajdziemy szeroki wybór akcesoriów dla psów wyróżniających się wykonaniem z dbałością o szczegóły i piękną stylistyką produktów w różnych kolorach do wyboru.

Bo liczy się bezpieczeństwo psa – samochodowy pas i podwójna smycz dla psów

Dla niektórych właścicieli psów wyjazd na spacer oznacza konieczność zabrania psa do samochodu, aby dotrzeć do parku czy lasu, gdzie pupil może swobodnie pobiegać. Ważne jest wówczas, aby Twój pies był zawsze bezpieczny podczas transportu. Dlatego w ofercie akcesoriów dla psów AllForDogs znajdziemy wiele różnych pasów bezpieczeństwa i samochodowych szelek dla psa w Warszawie, aby nasz pies bez ryzyka mógł podróżować, a my nie będziemy musieli się martwić. Pas dopinany jest do szelek samochodowych przy pomocy karabińczyka, jest odblaskowy i umożliwia regulowanie długości.

Będąc już na spacerze, kluczowym elementem jest smycz dla psa. Zagubiony pupil to ogromny stres dla właściciela, a tym bardziej dla czworonoga! Smycz dla psa daje nam pewność, że nasz zwierzak jest bezpieczny w zasięgu naszego wzroku. Niezwykle przydatnym i pomysłowym gadżetem jest również podwójna smycz dla psa. Każdy posiadacz dwóch czworonogów z pewnością doskonale zna trudności, jakie napotyka się przy spacerze z parą psiaków. Podwójna smycz dla psów jest więc niezbędnym i wygodnym elementem, dzięki któremu poplątane dwie smyczy staną się przeszłością! Jako właściciel możesz cieszyć się jedną, miękką rączką, a psy większym komfortem podczas spaceru – podwójna smycz dla psów to podwójna radość ze wspólnych wyjść!

Wysokiej jakości psie akcesoria – szelki dla psa w Warszawie

Szelki dla psa z Warszawy to doskonała alternatywa, kiedy Twój pupil nie przepada na noszeniem obroży dla psa. Jeśli razem z czworonogiem lubicie różnego rodzaju aktywności i sporty, to szelki dla psa w Warszawie również sprawdzą się najlepiej. Na allfordgos.pl znajdziesz różnego rodzaju szelki dla psa w Warszawie, od sportowych szelek psów kochających dużo ruchu po klasyczne szelki norweskie dla psów z miękkim podszyciem ortalionowym. Produkty AllForDogs wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, a lekkie podszycie zapewnia komfort i chroni przed otarciami delikatną skórę psa. Konstrukcja szelek pozwala na równomierne rozłożenie obciążenia, jak również łatwość w chwyceniu psa, szczególnie podczas jazdy samochodem. Co więcej, szelki dla psa z Warszawy występują w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu doskonale dopasujesz je do swojego pupila!

Komfortowy, ale też stylowy gadżet – obroża dla psa!

Dzięki różnorodności wzorów i kolorów Twój futrzany przyjaciel też może pochwalić się swoimi stylowymi akcesoriami dla psów Wrocław podczas spaceru w nowej, dobrze dopasowanej obroży dla psów z AllForDogs. W asortymencie sklepu znaleźć można zarówno klasyczną, ponadczasową obrożę dla psa z możliwością regulacji i ortalionowym podszyciem, sportową obrożę dla psa z siateczkowym podszyciem, jak również bardziej oryginalną i unikalną opcję – obrożę dla psa LED. Niezależnie od Twojego wyboru, Twój pies z pewnością będzie zadowolony, gdyż produkty są wykonane z myślą o komforcie i dobru czworonogów!